KSOLLI ry.  
Puheenjohtaja Arto Ollila arto.ollila()tervavayla.fi
Tiedottaja Tuomo Alfthan tuomo.alfthan()tervavayla.fi

 

MERIKOSKEN AMMATTIOPETTTAJAT RY

 
puheenjohtaja Seija Ronkainen seija.ronkainen()luovi.fi
sihteeri Matti Kontu matti.kontu()luovi.fi
jäsenasiat Minna Pietilä minna.pietila()luovi.fi

 

MERIKOSKEN KAUPPAOPETTAJAT RY

 
puheenjohtaja Vesa Muikkula vesa.muikkula()luovi.fi
sihteeri Antti Kerola antti.kerola()luovi.fi


OULUN AIKUISKOULUTTAJAT RY

 
puheenjohtaja Heikki Karppanen heikki.karppanen()psk.fi
sihteeri Tuire Leinonen tuire.leinonen()osao.fi

 

OULUN KONSERVATORION OPETTAJAT RY

 
puheenjohtaja Ritva Lehtiniemi-Anundi ritva.lehtiniemi-anundi()eduouka.fi
sihteeri Sauli Orbinski sauli.orbinski()eduouka.fi


OULUN YLIOPISTON OPETUSALAN PAIKALLISYHDISTYS

 
puheenjohtaja Juha Iisakka juha.iisakka()oulu.fi
sihteeri Minna Sääskilahti minna.saaskilahti()oulu.fi


RAAHEN AMMATTIOPETTAJAT RY

 
puheenjohtaja Ari Hannus ari.hannus()raahenedu.fi
sihteeri Aija Keski-Korsu aija.keski-korsu()raahenedu.fi

 

RAAHEN KAUPPAOPETTAJAT

 
puheenjohtaja Heikki Hyväri heikki.hyvari()gmail.com
sihteeri Marjatta Koivu-Junnila marjatta.koivu-junnila()rpkk.fi