ALAVIESKAN PY  
puheenjohtaja Leena Laulainen leena.laulainen()edu.alavieska.fi
sihteeri Tuija Haarala tuija.haarala()edu.alavieska.fi
   
HAAPAJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Markku Mäkelä markku.makela()haapajarvi.fi
sihteeri Johanna Skantz johanna.skantz()haapajarvi.fi
   
HAAPAVEDEN PY  
puheenjohtaja Outi Toivola outi.toivola()haapavesi.fi
sihteeri Raija Kalapudas raija.kalapudas()haapavesi.fi
   
IIN PY  
puheenjohtaja Jukka Ervasti jukka.ervasti()ii.fi
sihteeri Anu Piltonen anu.piltonen()ii.fi
   
KALAJOEN PY  
puheenjohtaja Hanna Siltakoski hanna.siltakoski()kalajoki.fi
sihteeri Saana Rautakoski saana.rautakoski()kalajoki.fi
   
KEMPELEEN PY  
puheenjohtaja Tuomas Hyväri tuomas.hyvari()edu.kempele.fi
sihteeri/jäsenasiat Ilkka Kivimäki ilkka.kivimaki()edu.kempele.fi
   
KUUSAMON PY  
puheenjohtaja Tuulikki Hentilä tuulikki.hentila()kuusamo.fi
sihteeri Merja Kumpuvaara merja.kumpuvaara()kuusamo.fi
   
KÄRSÄMÄEN PY  
puheenjohtaja Ritva Kyllönen ritva.kyllonen()karsamaki.fi
sihteeri Minna Luonuansuu minna.luonuansuu()karsamaki.fi
   
LIMINGANSEUDUN PY  
puheenjohtaja Markku Maaranto markku.maaranto()edu.lumijoki.fi
sihteeri Virve Huovinen virve.huovinen()liminka.fi
   
MUHOKSEN PY  
puheenjohtaja Toni Väyrynen toni.vayrynen()edumuhos.fi
sihteeri Leena Mikkola leena.mikkola()muhos.fi
   
NIVALAN PY  
puheenjohtaja Jyrki Määttä jyrki.maatta()nivala.fi
sihteeri Anni Sarjanoja anni.sarjanoja()nivala.fi
   
OULAISTEN JA MERIJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Markku Leppäjärvi markku.leppajarvi()oulainen.fi
sihteeri Riitta Rautio riitta.rautio()oulainen.fi
   
OULUN PAIKALLISYHDISTYS  
puheenjohtaja Timo Kettunen timo.kettunen()ouka.fi
sihteeri Sanna Tittonen sanna.tittonen()eduouka.fi
   
PUDASJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Simo Kaarre simo.kaarre()pudasjarvi.fi
sihteeri Johanna Puolakanaho johanna.puolakanaho()pudasjarvi.fi
   
PYHÄJOEN PY  
puheenjohtaja Johanna Karjaluoto-Pisilä johanna.karjaluoto-pisila()edu.pyhajoki.fi
sihteeri Heikki Niemi heikki.niemi()edu.pyhajoki.fi
   
PYHÄJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Heli Liuska heli.liuska()pyhajarvi.fi
sihteeri Arto Riihijärvi arto.riihijarvi()pyhajarvi.fi
   
RAAHEN PY  
puheenjohtaja Olli Kaisto olli.kaisto()raahe.fi
sihteeri Jonna Hakkarainen jonna.hakkarainen()raahe.fi
   
REISJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Marianna Hyvönen marianna.hyvonen()saunalahti.fi
sihteeri Mervi Niskakoski mervi.niskakoski()reisjarvi.fi
   
SIEVIN PY  
puheenjohtaja Jouni Paananen jouni.paananen()edu.sievi.fi
sihteeri Jaakko Vasari jaakko.vasari()edu.sievi.fi
   
SIIKAJOEN PY  
puheenjohtaja Katri Kanniainen-Risto katri.kanniainen-risto()siikajoki.fi
sihteeri Mervi Kaukovalta mervi.kaukovalta()siikajoki.fi
   
SIIKALATVAN PY  
puheenjohtaja Milla Savilampi milla.savilampi()siikalatva.fi
sihteeri Sari Belov sari.belov()siikalatva.fi
   
TAIVALKOSKEN PY  
puheenjohtaja Harri Huttu harri.huttu()taivalkoski.fi
sihteeri Elina Lohilahti elina.lohilahti()taivalkoski.fi
   
TYRNÄVÄN PY  
puheenjohtaja Miikka Mattila miikka.mattila()tyrnava.fi
sihteeri Erika Reinikka erika.reinikka()tyrnava.fi
   
UTAJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Heli Hartikka heli.hartikka()utajarvi.fi
sihteeri Satu Grip satu.grip()utajarvi.fi
   
 VAALAN PY  
 puheenjohtaja Tiina Meriläinen tiina.merilainen()vaala.fi
 sihteeri Elina Nevanperä elina.nevapera()vaala.fi
   
YLIVIESKAN PY  
puheenjohtaja Jaana Matikainen jaana.matikainen()edu.ylivieska.fi
sihteeri Tatu Mustonen tatu.mustonen()edu.ylivieska.fi