ALAVIESKAN PY  
puheenjohtaja Marko Vaarala marko.vaarala()edu.alavieska.fi
sihteeri Pia Päivärinta pia.paivarinta()edu.alavieska.fi
   
HAAPAJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Markku Mäkelä markku.makela()haapajarvi.fi
sihteeri Johanna Skantz johanna.skantz()haapajarvi.fi
   
HAAPAVEDEN PY  
puheenjohtaja Hannele Aho hannele.aho()haapavesi.fi
sihteeri Minna Alila minna.alila()haapavesi.fi
   
IIN PY  
puheenjohtaja Anitra Suopajärvi anitra.suopajarvi.work()gmail.com
sihteeri Merita Saraste merita.saraste.work()gmail.com
   
KALAJOEN PY  
puheenjohtaja Jaana Siermala jaana.siermala()kkro.fi
sihteeri Saana Rautakoski saana.rautakoski()kalajoki.fi
   
KEMPELEEN PY  
puheenjohtaja Jenni Vedenjuoksu jenni.vedenjuoksu()edu.kempele.fi
sihteeri Janne Törmänen janne.tormanen()edu.kempele.fi
KUUSAMON PY  
puheenjohtaja Tuulikki Hentilä tuulikki.hentila()kuusamo.fi
sihteeri Merja Kumpuvaara merja.kumpuvaara()kuusamo.fi
   
KÄRSÄMÄEN PY  
puheenjohtaja Katri Pappila katri.pappila()karsamaki.fi
sihteeri Minna Luonuansuu minna.luonuansuu()karsamaki.fi
   
LIMINGANSEUDUN PY  
puheenjohtaja Markku Maaranto markku.maaranto()edu.lumijoki.fi
sihteeri Virve Huovinen virve.huovinen()edu.liminka.fi
   
MUHOKSEN PY  
puheenjohtaja Toni Väyrynen toni.vayrynen()edumuhos.fi
sihteeri Leena Mikkola leena.mikkola()edumuhos.fi
   
NIVALAN PY  
puheenjohtaja Marika Hannula marika.hannula()edu.nivala.fi
sihteeri Anni Ahokangas anni.ahokangas()edu.nivala.fi
   
OULAISTEN JA MERIJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Markku Leppäjärvi markku.leppajarvi()oulainen.fi
sihteeri Riitta Rautio riitta.rautio()oulainen.fi
   
PUDASJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Johanna Puolakanaho johanna.puolakanaho()pudasjarvi.fi
sihteeri Mervi Rautio mervi.rautio()pudasjarvi.fi
   
PYHÄJOEN PY  
puheenjohtaja Johanna Karjaluoto-Pisilä johanna.karjaluoto()edu.pyhajoki.fi
sihteeri Heikki Saukko heikki.saukko()edu.pyhajoki.fi
   
PYHÄJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Heli Liuska heli.liuska()pyhajarvi.fi
sihteeri Sanna Pylväs sanna.pylvas()pyhajarvi.fi
   
RAAHEN PY
 
puheenjohtaja Olli Kaisto olli.kaisto()raahe.fi
sihteeri Jonna Hakkarainen jonna.hakkarainen()raahe.fi
   
REISJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Marianna Hyvönen marianna.hyvonen()saunalahti.fi
sihteeri Mervi Niskakoski mervi.niskakoski()reisjarvi.fi
   
SIEVIN PY  
puheenjohtaja Jouni Paananen paananen.jouni2()gmail.com
sihteeri   
   
SIIKAJOEN PY  
puheenjohtaja Katri Kanniainen-Risto katri.kanniainen-risto()siikajoki.fi
sihteeri Outi Korkala outi.korkala()siikajoki.fi
   
SIIKALATVAN PY  
puheenjohtaja Marja Valkama marja.valkama()siikalatva.fi
sihteeri Sari Belov sari.belov()siikalatva.fi
   
TAIVALKOSKEN PY  
puheenjohtaja Harri Huttu harri.huttu()taivalkoski.fi
sihteeri Elina Lohilahti elina.lohilahti()taivalkoski.fi
   
TYRNÄVÄN PY  
puheenjohtaja Annamaija Koskelainen annamaija.koskelainen()tyrnava.fi
sihteeri Erika Reinikka erika.reinikka()tyrnava.fi
   
UTAJÄRVEN PY  
puheenjohtaja Heli Hartikka heli.hartikka()utajarvi.fi
sihteeri Satu Grip satu.grip()utajarvi.fi
   
 VAALAN PY  
 puheenjohtaja Elina Alasalmi elina.alasalmi()vaala.fi
 sihteeri Milla Mikkonen milla.mikkonen()vaala.fi
   
YLIVIESKAN PY  
puheenjohtaja Tatu Mustonen tatu.mustonen()edu.ylivieska.fi
sihteeri Johanna Moilanen johanna.moilanen()edu.ylivieska.fi