JAMPA ry  
puheenjohtaja Timo Pihlajamaa timo.pihlajamaa()jedu.fi
sihteeri Hannu Haikara hannu.haikara()jedu.fi
   
JAMPA ry:n jäsenyhdistykset:  
   
Haapajärven kauppaopettajat ry  
puheenjohtaja Merja Liikanen merja.liikanen()jedu.fi
sihteeri Hanna Ampula hanna.ampula()jedu.fi
   
Kalajokilaakson LUOVA ry  
puheenjohtaja Petri Hynönen petri.hynonen()jedu.fi
sihteeri Sini Lötjönen sini.lotjonen()jedu.fi
   
Laaksojen aikuiskouluttajat ry  
puheenjohtaja Keijo Kivioja keijo.kivioja()jedu.fi
sihteeri Hannu Haikara hannu.haikara()jedu.fi
   
Nivalan ammattiopiston opettajat ry  
puheenjohtaja Pasi Päiveröinen pasi.paiveroinen()jedu.fi
sihteeri Kaisa Hosionaho kaisa.hosionaho()jedu.fi
   
Oulaisten kauppaopettajat ry  
puheenjohtaja Mikko Ulvi mikko.ulvi()jedu.fi
   
Oulaisten sosiaali- ja terveysalan opettajat ry  
puheenjohtaja Ritva Antila ritva.antila()jedu.fi
sihteeri Merja Junnila merja.junnila()jedu.fi
   
Piippolan kulttuuriopettajat ry  
puheenjohtaja Elisa Vääräniemi elisa.vaaraniemi()jedu.fi
sihteeri Sisko Sillanpää sisko.sillanpaa()jedu.fi
   
Ylivieskan ammatilliset opettajat ry  
puheenjohtaja Anssi Räisänen anssi.raisanen()jedu.fi
sihteeri Päivi Yli-Hallila paivi.yli-hallila()jedu.fi