KSOLLI ry.  
Puheenjohtaja Arto Ollila arto.ollila()tervavayla.fi
Tiedottaja Tuomo Alfthan tuomo.alfthan()tervavayla.fi


MERIKOSKEN AMMATTIOPETTTAJAT RY

 
puheenjohtaja Kaisa Posti kaisa.posti()luovi.fi
sihteeri Janne Vahtola janne.vahtola()luovi.fi
jäsenasiat Jussi Neuvonen jussi.neuvonen()luovi.fi


MERIKOSKEN KAUPPAOPETTAJAT RY

 
puheenjohtaja Vesa Muikkula vesamuikkula()outlook.com
sihteeri Antti Kerola antti.kerola()luovi.fi


OULUN AIKUISKOULUTTAJAT RY

 
puheenjohtaja Tuire Leinonen tuire.leinonen()osao.fi
sihteeri Mari Poutiainen mari.poutiainen()psk.fi


OULUN KONSERVATORION OPETTAJAT RY

 
puheenjohtaja Johanna Leponiemi johanna.leponiemi()eduouka.fi
sihteeri Sauli Orbinski sauli.orbinski()eduouka.fi


OULUN YLIOPISTON OPETUSALAN PAIKALLISYHDISTYS

 
puheenjohtaja Juha Iisakka juha.iisakka()oulu.fi
sihteeri Minna Sääskilahti minna.saaskilahti()oulu.fi


OAJ:N BRAHEN PAIKALLISYHDISTYS

 
puheenjohtaja Elsa Luoto elsa.luoto()brahe.fi
sihteeri Laura Rantapirkola laura.rantapirkola()brahe.fi


RAAHEN KAUPPAOPETTAJAT

 
puheenjohtaja Minna Siilas minna.siilas()rpkk.fi
sihteeri Maarit Laitinen maarit.laitinen()rpkk.fi